«Козацький гай»

Date: 17 квітня 2018 о 13:56, Refreshed 17 квітня 2018 о 14:05
308 views

Проект “Козацький гай” здійснюється в рамках проведення всеукраїнського експеременту «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл», в якому Пасічнянський НВК знаходиться на другому етапі.

Учасники проекту є: учні, вчителі, батьки; екологічний клуб “Пролісок”, директор ДПДГ Пасічна Хитрик Микола Онуфрійович, лісник Старосинявського лісництва Старокостянтинівського державного лісового господарства Сідлецький Петро Володимирович, голова Старосинявської РДА Русий Ігор Петрович,  жителі села Пасічна, учасники АТО, виконуюча обов’язки старости Шеремета Г.О.

17 квітня 2018 року учнями, вчителями, запрошеними та гостями було висаджено 370 дерев на честь 370-річчя переможної Пилявецькоїбитви.

Перед проведенням акції на урочистій лінійці усі присутнівшанували пам'ять загиблого в АТО односельчанина Вадима Шалатовського.

Зі словами схвалення проекту, його важливості та значимості звернулись голова Старосинявської РДА Русий І. П., лісник Старосинявського лісництва Старокостянтинівського державного лісового господарства Сідлецький Петро Володимирович, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді, культури, спорту Старосинявської селищної ради Дацюк Лариса Володимирівна, жителі села, учасник АТО Палага Олександр Іванович, представник адміністрації Кондратюк Володимир Іванович. До реалізації проекту долучилися директор ДПДГ «Пасічна» Хитрик Микола Онуфрійович та кореспондент газет «Колос» Білоус Надія Борисівна.

Сподіваємось, що гай буде зростати разом з учнями, утверджуючи їх патріотизм та віру в краще майбутнє рідної України.