Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 50 common:people_all_forms

Перші перемоги

16 травня – особливий день для кожного українця, адже саме цього дня ми відзначаємо День Вишиванки. Це свято об'єднує мільйони людей по всьому світу, адже вишиванка – це не просто одяг, це символ нашої багатої культури, історії та єднання.
Зараз День Вишиванки має особливе значення. В час, коли наша країна бореться за свою свободу та незалежність, вишиванка стає ще потужнішим символом єднання та незламності українського духу. Одягаючи вишиванку, ми висловлюємо свою гордість за нашу націю, нашу багату культуру та нашу стійкість.
Сьогодні Пасічнянський ліцей імені Ігоря Русого огорнувся барвами української вишивки. У школі організовано виставку вишитих виробів "Душа України цвіте вишиванками". Учні з великим задоволенням одягли свої вишиванки, кожна з яких несе в собі глибинний сенс та багатство українських традицій.

16 травня о 14:52 | Шкляр О. С. | no comments

Вже традиційно у нашій школі в середині лютого проходить Тиждень географії, протягом якого учні змогли показати свої знання, вміння. Також дізнались багато цікавого, мандруючи планетою Земля. Між здобувачами освіти 5-6 кл. пройшов конкурс «Що? Де? Коли?» Шестикласники показали учням 4 класу театралізовану постанову «Знайомство з материками» Учні 7 та 8 класів випустили стіннівку «Цікаві факти з географії» та «Найдивовижніші тварини світу». А наші випускники перевірили свої знання у грі «Впізнай мене у букві»

19 лютого о 12:37 | Шкляр О. С. | no comments

Ніколаюк Анна - переможець ІІ (обласний) етапу заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна -Україна" у номінації "Експерементальне фото"Щиро вітаємо! МОЛОДЕЦЬ! Бажаємо удачі у наступному,Всеукраїнському етапі

30 січня о 14:03 | Шкляр О. С. | no comments

28 листопада 2023 року відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Старосинявської громади. Вітаємо команду нашого ліцею з почесним ІІ місцем!!!

30 листопада 2023 о 08:55 | Шкляр О. С. | no comments

26 листопада 2023 року на базі Старосинявського ліцею ім. О. Романенка відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За результатами виконання тестових завдань та теоретичних запитань здобувачі освіти отримали такі результати:

І місце   – Шкляр Олександр (учень 9 класу);

ІІ місце  – Килимник Артем (учень 8 класу);

ІІІ місце – Телендій Вікторія (учениця 11 класу).

Отож, вітаємо наших переможців та їх педагога-наставника, Кривицьку Галину Михайлівну, та бажаємо їм вдалого виступу на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

28 листопада 2023 о 13:15 | Шкляр О. С. | no comments

18 листопада відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Конкурс дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.
Вітаємо наших юних шевченкознавців:
Удота Іллю (5 клас) – ІІ місце (вчитель Рибак І.В.);
Цехмістер Олександру – ІІ місце (вчителі: Руса Т.В., Рибак І.В.);
Латчука Владислава – ІІІ місце (вчитель Семенюк Л.С.)

23 листопада 2023 о 08:51 | Шкляр О. С. | no comments